Teraz Czytasz
Dołącz do podhalańskiego śmieciobrania!
11 maja 2021

Dołącz do podhalańskiego śmieciobrania!

Akcja sprzątania Podhala - dołącz do śmieciobrania

Nadeszła wiosna – niestety topniejący śnieg odsłonił nie tylko przebiśniegi i krokusy. Dlatego idziemy o krok dalej, posprzątamy Podhale – Tatrzański Park Narodowy zaprasza na kolejną odsłonę akcji „Śmieci to temat podniosły”.

Tym razem sprzątane będą nie Tatry, a sąsiadujące z nimi gminy – miejsca, gdzie mieszkamy, pracujemy, odpoczywamy, gdzie bawią się i dorastają nasze dzieci. Zakopane, Kościelisko, Poronin i Biały Dunajec włączyły się do akcji i zapewnią punkty odbioru zebranych śmieci.

Śmieciobranie będzie się odbywało 11 maja od godziny 10.00 do 15.00. Szczegóły dotyczące lokalizacji punktów zbiórki i tras będzie można znaleźć na Facebooku oraz stronach internetowych Zakoplanu, TPN oraz poszczególnych gmin.

Zobacz Też
Instrument z duszą PRACOWNIA LUTNICZA MARDUŁÓW W ZAKOPANEM

Akcja odbywa się w ramach światowych obchodów 50. rocznicy powołania Międzynarodowego Programu UNESCO Człowiek i Środowisko. Głównym celem programu jest budowanie zrównoważonych relacji między ludźmi i biosferą na obszarach zawierających cenne zasoby przyrodnicze, a takim miejscem bez wątpienia jest nasze Podhale.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry