Infogram to Twój Przewodnik po Zakopanem

Twój przewodnik po Zakopanem od 2004 roku

Zakoplan (wcześniej Infogram) wydajemy co miesiąc w 10 tysiącach egzemplarzy wersji drukowanej w ponad 350 punktach na terenie Zakopanego, na stronie infogram.pl oraz aplikacji dla Apple iOS i Google Android.

  • Piszemy o kulturze, wydarzeniach i historii Podhala
  • Nasz czytelnik dostaje co miesiąc listę propozycji na spędzenie czasu w Zakopanem. Co aktualnie proponują kina? Jaki jest repertuar teatr? Chętnie doradzamy!
  • Wydając magazyn przywiązujemy uwagę do wysokiej jakości druku i składu oraz starannego przygotowania zawartości merytorycznej
  • Każdy numer jest tworzony poza schematem, z myślą o urozmaiceniu treści
Poznaj ofertę reklamową

Autorzy

Tymoteusz Mróz

Zakopiańczyk z urodzenia i zamiłowania. Wydawca Zakoplanu, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Made in Zakopane, twórca Cowork Zakopane, zakopiański radny.

Iga Kaczmarczyk

Zakopianka, biathlonistka, instruktorka narciarstwa, miłośniczka gór, nart i roweru. Na lokalnym rynku turystycznym zajmuje się social media, eventami i hotelarstwem.

Jakub Brzosko

Przewodnik i ratownik tatrzański, skitourowiec. Miłośnik gór oraz kultury, zakopiańskiej i nie tylko.

Mateusz Mróz

Założyciel szkoły skitourowej SkitourSchool.pl oraz przewodnika skitourowego SkitouroweZakopane.pl i wielu innych projektów promujących górskie aktywności.

Sławek Kardaś

Utytułowany szef kuchni i właściciel Bistro Bubuja, dla którego autorskich dań warto przyjechać do Zakopanego. Wielokrotnie wyróżniany, między innymi przez Gault&Millau Polska w kategorii "Szef Kuchni Tradycyjnej".

Łucja Łukaszczyk

Copywriterka, dziennikarka, a zarazem aktywistka i zapalona biegaczka narciarska. Ma wiele pasji, które chętnie i bardzo barwnie opisuje.

Izabela Bek

Niespokojny duch, politolog z wykształcenia, PRowiec z przypadku. Współpracuje z aktorami i dziennikarzami, działa także w branży modowej i kulinarnej.

Nasi Partnerzy

Zaufali nam