Teraz Czytasz
6. Bieg Charytatywny „Biegniemy z Nadzieją”
23 października 2022

6. Bieg Charytatywny „Biegniemy z Nadzieją”

Bieg Charytatywny „Biegniemy z Nadzieją”

23. października w Zakopanem ponownie odbędą się charytatywne zawody biegowe. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na działalność Podhalańskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.

Zapisów można dokonywać do 21 października przez dedykowaną stronę internetową (tutaj), kwota darowizny (wpisowe) jest dowolna, ale minimalna uprawniająca do udziału w biegu to 50 złotych.

Biuro zawodów będzie czynne w dniu zawodów w godzinach 10.00 – 11.30 w kontenerze sędziowskim obok stadionu lekkoatletycznego COS OPO Zakopane, ul. Bronisława Czecha 1. Każdy z zawodników otrzyma techniczną koszulkę oraz medal na mecie. Nagrody nie są przewidziane z uwagi na charakter biegu.

Zobacz Też
ferie zimowe 2023 z muzeum tatrzańskim

Program zawodów:
10.00 – 11.30 zapisy, wydawanie zwrotnych numerów startowych
12.00 – start: bieg odbędzie się na trasach tartanowo – asfaltowo – terenowych COS Zakopane, na dystansie 2-5 km (dokładny dystans zostanie podany później)
13.00 – zakończenie imprezy

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry