Teraz Czytasz
Causa Aprilis
Causa Aprilis wystawa w Domu Doktora w Zakopanem

Galeria Sztuki Współczesnej Dom Doktora w Zakopanem prezentuje wystawę zbiorową IV Pracowni Interdyscyplinarnej z Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie.

„Jak napisał Bogumił Książek, pomysłodawca wystawy, będzie to rzecz o radości, euforii i spełnieniu nadziei po długiej zimie i wielu falach pandemii, o byciu pozytywnym inaczej. Gdy planowaliśmy wystawę, nie myśleliśmy o zbliżającej się wojnie. Cieszyliśmy się na żartobliwy ton i otwarcie w dniu Prima Aprilis, pierwszego kwietnia. Podtrzymujemy ten pomysł pomimo wojny w tle. Liczymy, że w historycznym Domu Doktora Kraszewskiego znajdziemy tak bardzo potrzebne pokrzepienie i wzmocnienie. A następnego dnia po otwarciu pójdziemy oglądać krokusy na ośnieżonych halach… Odradza się natura. Nie można tracić nadziei…”

W wystawie udział biorą studentki, studenci oraz pedagodzy IV Pracowni Interdyscyplinarnej ASP w Krakowie: Justyna Barzowska, Katarzyna Jarząb, Ilona Karp, Kinga Kociarz, Alicja Kolińska, Bogumił Książek, Daniel Łuckiewicz, Małgorzata Marczewska, Anna Michalik, Miłosz Nowakowski, Katarzyna Piwowarczyk, Julia Skrzyńska, Piotr Sułek, Mateusz Woźniak i Anna Zuzela.

Zobacz Też
otwarcie wystawy obrazów Katarzyny Nowickiej-Urbańskiej pt. "Pamiętnik w obrazach. Part two"

Wystawa będzie trwała od 1 do 22 kwietnia w Galerii Sztuki Współczesnej Dom Doktora, ul. Witkiewicza 19.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry