Dzień Białego Misia

Oficyna Wydawnicza Oryginały zaprasza na Dzień Misia! Biały miś to legenda – każdy chciał mieć zdjęcie z misiem jako pamiątkę z pobytu w Zakopanem. Podczas spotkania poznacie osobiście Białego Misia! Pan Marek Zawadzki opowie o swojej pracy jako Pan Miś. I oczywiście będzie pozował do zdjęć! A to wszystko już w sobotę, 6 lipca w godzinach 15:00 – 18:00 w Schronisku Głodówka w Bukowinie Tatrzańskiej!

Biały Miś pojawił się już w latach 20.XX wieku i od tamtej pory jest symbolem miasta. Co więcej miś wyszedł poza Zakopane i mogliśmy go spotkać np. w Krakowie, Rabce, Bukowinie, a nawet dalej, bo w Sopocie przy molo czy w Warszawie przed PKiN. Po co robiono sobie zdjęcia z misiem? Dla wrażeń, śmiechu, a nawet zaskoczenia.

Aleksandra Karkowska i Barbara Caillot opowiedzą o projekcie „FOTO z misiem” oraz o samej publikacji pod tym samym tytułem. Dowiecie się m.in. skąd wziął się miś w Zakopanem, dlaczego jest biały, ile waży kostium misia.

Kto chce mieć zdjęcie z Białym Misiem?
Oficyna Wydawnicza Oryginały zaprasza na opowieści, niespodzianki oraz na spotkanie z prawdziwym Białym Misiem z Zakopanego!

Autor(ka):