Teraz Czytasz
Dzień Kota
Dzień Kota w kawiarni Kmicic

Dzień kota zbliża się wielkimi krokami! W zakopiańskiej kawiarni Kmicic szykuje się 17 lutego o godz. 18.00 wielkie zakocenie – spotkanie kociarzy i wszystkich zainteresowanych tym zacnym świętem! Gospodarzem spotkania będzie Beata Zalot.

Będą koty na obrazach Anny Schumacher, Beaty Zuby i Beaty Zalot. Koci asamblaż Gabriela Szyrszenia, ceramika Jagny Pawlak. Wisz Orłowski zaprezentuje fotografie. Będą kocie strofy, a nawet nie do końca poważny wykład o kotach sławnych ludzi. Oczywiście kocia muzyka – całkiem poważna w wykonaniu Katarzyny Wiwer, sopranistki z Krakowa. Zabrzmi Kliw – czyli Sylwia Lehner (akordeon) i Jakub Majek, który zamiauczy na skrzypcach. Będzie aukcja wybranych prac, z której dochód przeznaczymy na bezdomne koty na Podhalu a także puszka, do której będzie można wrzucić grosik dla Tatrzańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, z przeznaczeniem właśnie na koty. Będzie też okazja, by opowiedzieć o własnych sierściuchach.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry