Dziewczynka z marzeniami

W niedzielę 17 grudnia o godzinie15:30 w hotelu Nosalowy Dwór odbędzie się wyjątkowe widowisko taneczne przygotowane przez Frajdową Akademię Baletu i Tańca. „Dziewczynka z marzeniami” inspirowana jest nieśmiertelną baśnią H. Ch. Andersena „Dziewczynka z zapałkami” – spektakl połączy w sobie klasykę baletu oraz tańca współczesnego okraszonego szczyptą humoru. Wstęp wolny.

„Dziewczynka z marzeniami” jest także wyrazem wsparcia dla Kubusia Bachuli z Podsarnia w Małopolsce. Kuba walczy z chłoniakiem anaplastycznym wielkokomórkowym z odczynem białaczkowym. To niezwykle rzadka choroba, wymagająca natychmiastowej transplantacji komórek hematopoetycznych. Wierzymy, że wspólnie możemy pomóc Kubusiowi wygrać tę niezwykle trudną walkę z nowotworem. Możecie zapoznać się z historią Kubusia i pomóc klikając w ten link:
https://www.siepomaga.pl/kubusiowe-zycie. Każda, nawet najmniejsza pomoc, daje nadzieję i pomaga chłopcu i jego rodzinie w tej trudnej walce.

Premiera spektaklu odbędzie się 17 grudnia 2023 roku o godzinie 15:30, w Sali Centrum Kongresowego Gerlach, w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA przy ulicy Balzera 21 D w Zakopanem (dla widzów bezpłatny parking w dniu spektaklu). To podróż dla całych rodzin przez świat sztuki, tętniący muzyką i ruchem!

Autor(ka):