Teraz Czytasz
Poznaj E-bike’owe oblicze Zakopanego

Poznaj E-bike’owe oblicze Zakopanego

Zakoplan - Twój przewodnik po Zakopanem
E-Bike Zakopane - gdzie pożyczyć i jeździć na Podhalu

Podhale oszołamia widokami. Strzeliste szczyty górskie, nieskończone polany i masa szlaków rowerowych. Co prawda, ze względu na duże różnice przewyższeń trasy nie są popularne wśród turystów. Trzeba być wysportowanym, aby ruszyć w tę wyjątkową podróż. Na szczęści dla osób o słabszej kondycji rozwiązaniem jest E-bike! 

Czym jest E-bike? 

Jak sama nazwa wskazuje, rower jest wspomagany elektrycznie, czyli nadal pedałujemy, ale dzięki niewielkiemu silnikowi ukrytemu w ramie podjazdy stają się znacznie prostsze.

Dlaczego w Zakopanem? 

E-bike to najprzyjemniejszy i najszybszy sposób zwiedzania Podhala. Piękne widoki i ekscytujące trasy bez tłumu turystów wokoło!

Dla kogo? 

Każdy będzie zachwycony prostotą jazdy na takiej machinie. Najczęściej jednak są one wybierane przez osoby, które nie jeżdżą regularnie na rowerze górskim. 

Zobacz Też

E-Bike Zakopane - gdzie pożyczyć i jeździć na Podhalu

Gdzie pojechać?

Szczególnie polecamy dwie trasy:

  1. Dla początkujących – start z Zakopanego, podjazd do tamy na potoku Bystra w Kuźnicach, wjazd na Cyrhle (najwyżej położona część Zakopanego) i zjazd przez Olczę do miejsca startu.
  2. Dla zaawansowanych – start z Zakopanego, podjazd na Bachledzki Wierch (z niesamowitą panoramą Tatr), zjazd do stoku Harenda, opcjonalnie wyjazd wyciągiem i przejazd przez pasmo Gubałówki aż do Kościeliska. Powrót Drogą pod Reglami, która pomimo dużej ilości kamieni dla elektrycznych rowerów z pełnym zawieszeniem nie jest żadnym problemem. 22 kilometry, 500 metrów przewyższenia i niezliczona ilość pięknych widoków.

Jak zacząć? 

Ceny elektrycznych rowerów górskich to koszt minimum 15 000zł. W Zakopanem i Kluszkowcach istnieje wypożyczalnia takich rowerów, gdzie można nie tylko wynająć e-bike’a, ale również zaplanować z przewodnikiem unikatową wycieczkę! Szczegóły znajdują się na stronie www.joyride.pl/wypozyczalnia oraz pod numerem telefonu 602 631 252

E-Bike Zakopane - gdzie pożyczyć i jeździć na Podhalu
Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry