Finałowa Gala Baletu i Tańca

Chcesz poznać młode taneczne talenty Podhala? Zobaczyć choreografie, nad którymi pracowali w kończącym się powoli roku szkolnym? Już w najbliższy weekend weź udział w uroczystej FInałowej Gali Baletu i Tańca, na którą zaprasza Frajdowa Akademia Baletu i Tańca! Balet, taniec nowoczesny i hip-hop w wykonaniu najmłodszych zawładnie scenami Jabłonki i Nowego Targu!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 czerwca br. w dwóch lokalizacjach: w piątek, 14 czerwca o godzinie 17:00 w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce (grupy z Jabłonki, Spytkowic, Lipnicy Wielkiej) oraz w sobotę, 15 czerwca o 13:00 w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Targu (grupy z Zakopanego, Nowego Targu, Bukowiny Tatrzańskiej). Jest to niezwykła okazja do zaprezentowania umiejętności baletnic i tancerek Frajdowej Akademii Baletu i Tańca, które przez cały rok szkolny pracowały nad doskonaleniem swoich talentów.

Finałowa Gala Baletu i Tańca to nie tylko wyjątkowe wydarzenie artystyczne, ale również okazja do promocji kultury i sztuki w regionie. Poprzednia edycja była niezapomnianym pokazem umiejętności, który wywołał wiele emocji i zachwytu zarówno wśród uczestników, jak i widzów.