Teraz Czytasz
II Prolog Wiosny Jazzowej Zakopane
18 kwietnia 2024

II Prolog Wiosny Jazzowej Zakopane

Olga Pluta

Choć do tegorocznej jubileuszowej 20. edycji United Europe Jazz Festiwal – Wiosny Jazzowej Zakopane jeszcze niecałe dwa tygodnie, to już 18 kwietnia 2024 roku o o godzinie 18:00 odbędzie drugi z koncertów prologu Festiwalu. Po Annie Gąsienicy-Byrcyn & Sitkowski Band, którzy z projektem „Jazz Meets The Beatles” byli gwiazdami pierwszego prologu, w zakopiańskiej Klubokawiarni Stacji Kultura wystąpi Czamanova Jazz Trio. 

Poznański kolektyw jazzowy, który od 2012 roku tworzy kontrabasista Piotr Rogacki, perkusista Jakub Lipiak oraz pianista Bartosz Czamański, przedstawi autorskie aranżacje z elementami ballady, swinging jazzu czy bossanovy, jak również interpretacje nawiązujące do tradycji mistrzów jazzu – George’a Gershwina, Elli Fitzgerald, Krzysztofa Komedy oraz Włodzimierza Nahornego. 

Więcej informacji o koncercie Czamanova Jazz Trio, jak i koncertach Wiosny Jazzowej Zakopane, która odbędzie się w dniach 30 kwietnia – 3 maja 2024 roku znajdziecie na stronie www.festiwale.zakopane.pl/wiosna-jazzowa

Zobacz Też

Organizatorem United Europe Jazz Festiwal – Wiosny Jazzowej jest Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury. 

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry