Infogram zmienia się w Zakoplan

Chyba żaden podróżnik nie będzie miło wspominał roku 2020. W nowy rok wchodzimy jednak z dużą dawką optymizmu, mnóstwem planów i motywacją do zmian na lepsze. Jedną z nich jest nowa nazwa – wkrótce INFOGRAM zastąpi ZAKOPLAN Twój przewodnik po Zakopanem.

Skąd taka zmiana? Nadal znajdziesz nasz przewodnik w wersji papierowej, która ukazuje się od 2004 roku. Od kilku lat rozwijamy też nasze kanały online: stronę WWW, social media i aplikację, z której korzysta obecnie już prawie 30 000 osób, a wkrótce ukaże się jej nowa wersja. Nowa nazwa ma pomóc nam w sposób bardziej czytelny trafiać do tych, którzy są zainteresowani Zakopanem, Podhalem, Tatrami i wszystkim co z nimi związane.

Czego się spodziewać? Będzie więcej publicystyki, autorskich materiałów i przewodników. Planujemy też ruszyć z nowymi rodzajami treści, w tym wideo. To takie nasze noworoczne postanowienia:)

Mam nadzieję, że te zmiany pomogą nam dostarczać Ci jeszcze lepszych i ciekawszych treści. Co o tym sądzisz? Jeśli znajdziesz chwilę napisz i daj znam znać, Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera, pobierz aplikację i obserwuj nas w mediach społecznościowych,

Dziękuję, że nas czytasz!
Tymek Mróz
Wydawca

Autor(ka):