Teraz Czytasz
IX Zakopiański Bieg Niepodległości
11 listopada 2022

IX Zakopiański Bieg Niepodległości

Zakoplan - Twój przewodnik po Zakopanem
Zakopiańskie bieg niepodległosci 2021

11 listopada ponownie odbędzie się jeden z najbardziej popularnych biegów miejskich w Zakopanem! Oprócz biegów na 5 i 10 km wystartuje również bieg integracyjny i marsz nordic walking. Zapisy trwają – będziecie startować?

Zgłoszeń można dokonywać od dnia 5 października do 8 listopada drogą elektroniczną na dedykowanej stronie internetowej (tutaj). Start zlokalizowany będzie na Górnej Równi Krupowej (okolice instalacji ZAKOPANE) i odbędzie się zgodnie z harmonogramem:

  • 11:30 – start zawodników biegu integracyjnego na dystansie 400 metrów
  • 12:00 – Hymn Polski
  • 12:05 – start zawodników biegu na 5 i 10 km
  • 12:08 – start zawodników Nordic Walking na 5 km

Trasa (pętla 5 km) wygląda następująco: : START w pobliżu instalacji ZAKOPANE- Górna Rówień Krupowa – alejki Górnej Równi Krupowej – poniżej ul. Staszica skręt w prawo w Aleje 3 Maja – skręt w lewo (nawrotka) – Aleje 3 Maja – Krupówki – Zamoyskiego – Makuszyńskiego – skręt w prawo w Piłsudskiego – skręt w lewo w Tetmajera – skręt w lewo w Grunwaldzką – skręt w lewo w Makuszyńskiego – skręt w prawo w Piłsudskiego – Sabały – skręt w lewo w Zamoyskiego – Krupówki – skręt w prawo na wysokości banku w alejki Górnej Równi Krupowej – META w pobliżu instalacji ZAKOPANE.

Zobacz Też


Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry