Jazz Camping na Kalatówkach

Końcem września, na Kalatówkach ponownie rozbrzmi świetny jazz. Będzie to jubileuszowa, 25. edycja kultowego festiwalu, który zawsze przyciąga w Tatry prawdziwych melomanów.

Czołowi polscy muzycy, śmietanka polskich jazzmanów, rok rocznie spotykają się w tym niezwykle klimatycznym miejscu, jakim jest hotel górski na Kalatówkach. Otoczeni górami i lasami, z dala od hałasu miasta, tworzą niezwykłą muzykę pod opieką dyrektora artystycznego festiwalu, Zbigniewa Namysłowskiego – uczestnika wszystkich Campingów od 1959 roku począwszy.

jazz-camping-kalatowki-5

Stałymi punktami programu są codzienne, wieczorne i nocne jam sessions. Stęskniona kalatówkowa publiczność  z pewnością wyczekuje szczególnie muzykowania z góralami oraz finałowego koncertu galowego z udziałem wszystkich muzyków.

PROGRAM

27.09, poniedziałek: inauguracyjna jam session

28.09, wtorek: jam session z góralami

29.09, środa: – jam session

30.09, czwartek: jam session – wieczór z muzyką Mieczysława Karłowicza i poezją Jana Kasprowicza we współpracy z Teatrem Witkacego

01.10, piątek: jam session

02.10, sobota: Jubileuszowy 25. Galowy Koncert Finałowy. Wieczór poświęcony Jerzemu „Dudusiowi” Matuszkiewiczowi, który przez minione lata sprawował mecenat honorowy nad imprezą i wielokrotnie w niej uczestniczył

Jazz camping Kalatówki

Wszystkie koncerty są biletowane – bilety kupicie tutaj.

Autor(ka):