Teraz Czytasz
Koncert charytatywny „Podaruj mi trochę słońca”
08 kwietnia 2022

Koncert charytatywny „Podaruj mi trochę słońca”

Iga Kaczmarczyk
Koncert charytatywny w Zakopanem dla dzieci z Ukrainy

Przed nami wyjątkowy koncert dzieci – dzieciom w Zakopanem. Jego celem jest zgromadzenie środków finansowych dla dzieci z Ukrainy, które na skutek wojny obecnie znajdują się w ZNP na Ciągłówce w Zakopanem.

W koncercie weźmie udział około 20 dzieci w wieku od 7 do 18 lat. Młode talenty formacji wokalnej „The Voice Sound” pod kierunkiem Liliany Mamczur pochodzą z Nowego Targu, Zakopanego i okolicznych miejscowości. Akompaniament muzyczny na żywo zapewni zespół, w którego skład wchodzi profesjonalna kadra nauczycielska Szkoły Muzycznej w Nowym Targu. Wieczór poprowadzą Pan Jerzy Jurecki i Pan Kuba Meglicz. Datki będą zbierane do puszek, a w trakcie koncertu będzie można wylicytować rysunki na temat „Moja Ukraina” wykonane przez dzieci z Ciągłówki .

Datki z dopiskiem „Ciągłówka” można także wpłacić bezpośrednio na konto 20 1240 5165 1111 0010 7536 3128 Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Gniazdo w Zakopanem.

Zobacz Też
03 - 24 kwietnia 2024
Brydż z Kornelem

Koncert odbędzie się w piątek, 8 kwietnia, o godz. 18:00 w Centrum Kongresowym „Gerlach”- Nosalowy Dwór Resort & Spa, ul. Balzera 21d.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry