Konkurs fotograficzny: Spotkanie w ciszy

Wyprawa na Mnicha z szefem Bazy Górskiej Roztoka, topowy śpiwór marki Yeti, weekendowy pobyt z wyżywieniem w schronisku dla dwóch osób – to kilka z nagród przygotowanych dla zwycięzców konkursu fotograficznego „Spotkane w ciszy”.

Konkurs zorganizowany został przez Schronisko w Dolinie Roztoki i towarzyszy on wystawie fotografii Włodzimierza Puchalskiego, którą można zobaczyć w schronisku do końca czerwca. Przedmiotem konkursu jest fotografia dzikiej przyrody w dwóch kategoriach tematycznych: zwierzęta tatrzańskie oraz rośliny tatrzańskie.

Fotografie Włodzimierza Puchalskiego zachwycają odwiedzających Roztokę turystów – opowiada Anna Krupa, gospodarz schroniska – dlatego konkurs fotograficzny jest zaproszeniem, by pójść w ślady mistrza. Jestem przekonana, że znajdzie on wśród miłośników Tatr wielu zdolnych uczniów. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy!

Zdjęcia można przesyłać do 15 maja, a zwycięzców wyłoni wyjątkowe Jury: Jerzy Łapiński (przedstawiciel Związku Polskich Fotografów Przyrody), Anna Puchalska (córka Włodzimierza Puchalskiego) i Tomasz Ogrodowczyk (przyrodnik, fotograf i filmowiec).

Wszystkiego dowiecie się ze strony: Spotkanie w ciszy

Autor(ka):