Konkurs Fotograficzny ,,Tatrzańska Jesień” 2023

Rozpoczyna się XXIV edycja Konkursu Fotograficznego,,Tatrzańska Jesień” kierowanego zarówno do profesjonalistów jak i amatorów, chcących się podzielić najpiękniejszymi, jesiennymi kadrami wykonanymi we wrześniu i październiku tego roku.

Fotografia to nie tylko obraz. To zatrzymana chwila, która już nigdy więcej się nie powtórzy. To możliwość dzielenia się własnym punktem widzenia,  wrażliwością na piękno i kwintesencja pasji fotografa. Dlatego od uczestników konkursu, jesienne wyzwanie będzie wymagać wyczucia i precyzji, które pozwolą na wykonanie niebanalnych kadrów i ujęcia wyjątkowych tatrzańskich barw. Nadesłane prace  ocenione zostaną  przez Jury składające się z wybitnych fotografików oraz osób niezwiązanych profesjonalnie z tą dziedziną, ale patrzących na otaczający nas świat poprzez pryzmat swojej wrażliwości.

Zdjęcia muszą być wykonane w okresie od września do października tego roku. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 10 prac. Zdjęcia należy dostarczyć w postaci odbitek na papierze oraz w wersji elektronicznej. Prace można nadsyłać w dwóch kategoriach – młodzież od 13 do 18 lat oraz dorośli – do 31 października 2023.

Regulamin konkursu sprawdzicie na stronie www.tatry.pl.