Teraz Czytasz
Konkurs fotograficzny „Tatrzańska Jesień”

Konkurs fotograficzny „Tatrzańska Jesień”

Iga Kaczmarczyk
7 pomyslow na jesien w Zakopanem podczas pandemii atrakcje

Nadszedł czas by zaplanować kolejną górską wędrówkę z aparatem w dłoniach i podjąć fotograficzne wyzwanie. Prace można nadsyłać do końca października.

Celem konkursu jest prezentacja piękna gór, tatrzańskich wiosek i ich osobliwych walorów krajobrazowych nie tylko w sezonie letnim, kiedy przyciągają największą ilość gości, ale także w innych okresach. Być może zdjęcia odzwierciedlające piękno natury zachęcą turystów do przyjazdu w Tatry w czasie jesiennym, gdy wspaniała przyroda tatrzańska przybiera wiele różnorodnych barw.

Konkurs kierowany jest zarówno do profesjonalistów jak i amatorów, którzy pragną podzielić się swoją perspektywą na wyjątkowe walory krajobrazowe tatrzańskich wiosek oraz gór w okresie jesiennym.  To szczególna okazja do ukazania swojego zamiłowania do polskich Tatr. Ponadto mogą w nim wziąć udział osoby z kraju jak i z zagranicy

Zobacz Też
Okładka magazynu Zakoplan, przewodnika po atrakcjach i wydarzeniach Zakopanego i Podhala

Zdjęcia muszą być wykonane w okresie od września do października tego roku. Każdy uczestnik może przesłać  maksymalnie 10 prac. Zdjęcia należy dostarczyć w postaci odbitek na papierze oraz w wersji elektronicznej. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie dostępnym TUTAJ.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry