Teraz Czytasz
Kraina Światła w ośrodku PKL Gubałówka rozbłyśnie przed Bożym Narodzeniem

Kraina Światła w ośrodku PKL Gubałówka rozbłyśnie przed Bożym Narodzeniem

Zakoplan - Twój przewodnik po Zakopanem
Kraina-Światła-w-ośrodku-PKL-Gubałówka--rozbłyśnie-przed-Bożym-Narodzeniem

Już 19 grudnia zakopiański ośrodek PKL Gubałówka po raz kolejny zamieni się w magiczną Krainę Światła. W tym roku instalację złożoną z miliona ledowych, ekologicznych lampek będzie można podziwiać przy odremontowanym deptaku przy górnej stacji ośrodka.

Odwiedzający Gubałówkę rozpoczną swoją podroż do Krainy Światła już przy pięknie ubranej bramie stacji dolnej kolei PKL. Na turystów czekać będą wyjątkowe rzeźby świetlne inspirowane między innymi tatrzańską przyrodą i podhalańskim folklorem: kozice, świstaki, lisy, jelenia rodzina, ale też biały miś z Krupówek czy gazda i gaździna w odświętnych, regionalnych strojach.

Krainę Światła na Gubałówce można podziwiać od 19 grudnia, codziennie od godz. 16:00, aż do końca lutego. Godziny ostatniej jazdy kolei na Gubałówkę dostępne są na stronie www.pkl.pl.

Kraina-Światła-w-ośrodku-PKL-Gubałówka--rozbłyśnie-przed-Bożym-Narodzeniem

Na terenie wszystkich ośrodków Grupy PKL obowiązują zasady bezpieczeństwa epidemicznego – ograniczamy o połowę ilość przewożonych pasażerów, konieczne jest zakrywanie nosa i ust, dezynfekcja dłoni i utrzymywanie dystansu między osobami.

Zobacz Też
Okładka magazynu Zakoplan, przewodnika po atrakcjach i wydarzeniach Zakopanego i Podhala

Rekomendujemy zakup biletów na stronie www.sklep.pkl.pl lub w biletomatach.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry