Kultura na Bani 2024

Koncerty zespołów Future Folk, Trebunie Tutki, solowy projekt lidera Lao Che – Spięty, słowacki tribute to Red Hot Chili Peppers i węgierski tribute to Guns N’ Roses – to tylko kilka z pięćdziesięciu wydarzeń które przygotowali w tym roku organizatorzy Kultury na Bani.

Wakacje 2024 w Białce Tatrzańskiej po raz kolejny upłyną pod znakiem najlepszych imprez spod szyldu Kultury na Bani. W tym roku już po raz czternasty teren Resortu Bania zamieni się w scenę goszczącą najlepsze zespoły polskiej sceny muzycznej, grupy folkowe i coverowe, a także zespoły dziecięce. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Kultury na Bani jest bezpłatny.

Koncertowy rozkład jazdy na całe lato znajdziesz na www.kulturanabani.pl

„Kultura na Bani w ciągu poprzednich edycji wypracowała sobie renomę festiwalu, w którym po prostu trzeba uczestniczyć. Organizacja tak dużej ilości wydarzeń kulturalnych jest na pewno wyzwaniem, ale dzięki temu możemy zaoferować gościom Resortu Bania, a także mieszkańcom i turystom spędzającym wakacje na Podhalu, tak potężną dawkę rozrywki.” – mówi Tomasz Rzadkosz, koordynator projektu.

We wtorki na stoku Bania organizatorzy będą czekać na miłośników dobrego filmu z cyklem Kino Letnie na Stoku. Seanse w każdy wtorek wakacji, 21:00. W repertuarze zarówno kino kino familijne np. “Asterix i Obelix: Imperium Smoka” jak i nowe hollywoodzkie hity –  “Barbie” i “Wonka”.

W środy w Restauracji Góralskiej w godzinach 19:00-23:00 zagra dla Was góralska Kapela Dusa.

W czwartki o 17:00 koncerty familijne Beti Śpiewa dla Dzieci.

W piątki Kultura na Bani już po raz kolejny przeniesie nas w czasie za sprawą koncertów zespołów coverowych. W trakcie tegorocznych wakacji usłyszycie przeboje klasyków zagranicznych – Queen, AC/DC, Guns N’ Roses, Red Hot CHili Peppers, Bon Jovi, oraz polskich – Lady Pank, BAJM, Krzysztof Krawczyk i Perfect.

W soboty o 20:00 co sobotę czeka Was muzyczne wydarzenie tygodnia, czyli koncerty takich wykonawców jak Cheap Tobacco, Future Folk, Trebunie Tutki, Staszek z Gór, Basia Giewont, Oreada, Sokół Orkestar, Kapela Dusa, Holeviaters, Propabanda.

Koncertowy rozkład jazdy na całe lato znajdziesz na www.kulturanabani.pl

Autor(ka):