Luty z Kawiarnią Kmicic

Kawiarnia Kmicic to niezwykłe miejsce na mapie Zakopanego – pomimo iż znajduje się w ścisłym centrum miasta, oddalona o 100 metrów od oczka wodnego na Krupówkach – kusi wyjątkowym spokojem i atmosferą. Przy pysznej kawie i wypiekach (nie tylko!) możecie posłuchać jednego z wyjątkowych koncertów.

01.02, wtorek, godz. 17:00

Różne Zakątki Świata w Wariacjach Akordeonowych Jakuba Hubickiego

Wieczory z Jakubem Hubickim mają już stałe grono wielbicieli. Usłyszycie tanga, muzykę francuską oraz muzykę bałkańską i z pewnością zachwycicie się niezwykłym brzmieniem akordeonu!

04.02, piątek, godz. 17:00

Koncert muzyki relaksacyjnej – Kuba „Bobas” Wilk

Kuba „Bobas” Wilk multiinstrumentalisty z Rabki.na stałe współpracuje z zespołami takimi jak „Siwy Dym”, „Rzoz”, „Funky Jam”, stworzył własną grupę „Bo…Band”, prowadzi też studio nagrań „Chabakoovka”. Świat gitarowych spokojnych brzmień przeniesie nas w lata 60 -70 okraszone opowieściami muzycznymi z najpiękniejszych lat muzyki.

05.02, sobota, godz. 17:00

Wernisaż wystawy Jana Karpiela Bułecki – Oglądajcie moi mili coście ze mnie wydusili. Wystawa z cyklu Architekci Artystycznie w Kmicicu będzie dostępna do 16. marca.  

10.02, czwartek, godz. 17:00

Spotkanie przy pianinie z Jerzym Chruścińskim

Nastrojowy wieczór przy pianinie w urokliwym Kmicicu z kompozytorem i pianistą na co dzień związanego z Teatrem im. St. I. Witkiewicza. Każdy koncert to niezapomniana, muzyczna podróż w czasie, w trakcie której usłyszycie popularne utwory muzyczne, zarówno te przedwojenne, jak i z lat 50-tych, 60-tych i 70-tych.

15.02, wtorek, godz. 17:00

Różne Zakątki Świata w Wariacjach Akordeonowych Jakuba Hubickiego

19.02, sobota, godz. 17:00

Woman Power – Asia Czubernat oraz Voytek Inglot

Wyjątkowy koncert w Kawiarni Kmicic. Projekt Woman Power ma na celu pokazanie siły kobiet. Zaprezentowane zostaną piosenki kobiet i o kobietach – wykonane przez Joannę Czubernat. Usłyszymy między innymi piosenki Adele oraz muzykę filmową!

23.02, środa, godz. 17:00

Spotkanie przy pianinie z Jerzym Chruścińskim

25.02, piątek, godz. 17:00

Koncert muzyki relaksacyjnej – Kuba „Bobas” Wilk