Małopolska Joy Ride Festiwal 2024 

W drugi weekend czerwca wszystkie ścieżki rowerowe, trasy zjazdowe i drogi gravelowe prowadzą do położonych nieopodal Czorsztyna Kluszkowiec, gdzie odbędzie się Małopolska Joy Ride Festiwal. Profesjonaliści, amatorzy, testerzy rowerowego sprzętu, zawodnicy ekstremalnych zjazdów czy kibice – ich świat przez trzy dni festiwalu będzie kręcił się tylko i wyłącznie wokół dwóch kółek.  

Małopolska Joy Ride Festiwal to największe w Polsce targi i testy rowerów w realnych warunkach połączone z zawodami dla chcących sprawdzić swoje umiejętności w dyscyplinach zjazdowych, jeździe „pod górę”, jak i w widowiskowych powietrznych ewolucjach rowerowych. Ale to nie wszystko! Małopolska Joy Ride Festiwal to również szkolenia, prelekcje oraz panele dyskusyjne połączone z atrakcjami i konkursami organizowanymi przez 70 wystawców z branży rowerowej oferujących sprzęt rowerowy, odzież, akcesoria, ochraniacze i gadżety. Nie zabraknie też spotkań w rowerowym towarzystwie i imprez z DJ-em Jasieckym pod Kolibą, które stały się już legendą Małopolska Joy Ride Festiwal!  

Szczegółowy program Małopolska Joy Ride Festiwal, który odbędzie się w dniach 7-9 czerwca w Kluszkowcach znajdziecie na stronie: joyride.pl/kluszkowce.