Małopolska JoyRide: zakończenie sezonu rowerowego 

Sezon w tym roku wystartował bardzo późno, więc trzeba go zakończyć z przytupem. W trzeci weekend września miłośnicy ekstremalnych zjazdów jak zwykle spotykają się na zakopiańskiej Harendzie, by wspólnie świętować finał kolejnego rowerowego sezonu i bawić się do białego rana – uwzględniając oczywiście wszystkie normy związane z nowym reżimem sanitarnym.

28.09 (piątek)

Kärcher Dual Slalom
Równoległe ściganie na specjalnie przygotowanej trasie. Nic nie dostarcza takich emocji jak walka ramię w ramię z najlepszymi riderami.

19.09 (sobota)

Zjazd w przebraniach
Podczas zjazdu w przebraniach jedynym ograniczeniem jest kreatywność. W poprzednich latach na Harendzie pojawili się m.in. panna młoda, Borat, a nawet człowiek mumia z… papieru toaletowego.

Whip Contest
Obłędne show, w trakcie którego riderzy popisują się niezwykle widowiskowymi skokami. Wygrywa ten, kto wykona najlepszego whipa, czyli obróci rower w locie o 90 stopni.

Nocny zjazd
Jedyne takie zawody w Polsce. Gdy tylko zapadnie zmrok, najlepsi zawodnicy rozpoczną rywalizację w ostatniej odsłonie pucharu Polski i to po ciemku!

20.09 (niedziela)

Red Bull Zjazd Bez Łańcucha
Wisienka na torcie, czyli ekstremalny zjazd bez napędu. Zadanie niby jest proste – zjechać jak najszybciej. Tylko jak to zrobić bez łańcucha?

Szczegóły na www.joyride.pl