Teraz Czytasz
Małopolski Festiwal Innowacji

Małopolski Festiwal Innowacji

Zakoplan - Twój przewodnik po Zakopanem
Małopolski-Festiwal-Innowacji

Małopolski Festiwal Innowacji (19 – 25 października) to święto innowacji i nowych technologii. Przez tydzień uczestnicy będą rozmawiali o innowacjach, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem. Tegoroczny Festiwal, z uwagi na pandemię koronawirusa, w większości odbędzie się online.

Podobnie jak w poprzednich latach Festiwal zainauguruje konferencja, której tematem przewodnim będzie ekonomia współdzielenia. Konferencja odbędzie się online i nadawana będzie ze studia w Krakowie. Do programu po roku przerwy powracają warsztaty z serii „Przy kawie o innowacjach”. Ta lubiana przez uczestników formuła tym razem również będzie miała charakter online. W programie znajdziemy także „Idea Development Camp 2020”, czy „Śniadanie z przedsiębiorcą”, podczas którego zaproszeni goście będą wygłaszać tematyczne prezentacje dotyczące biznesu. Spotkanie ma służyć nawiązaniu efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania badań i możliwości ich wdrożenia w działalność firmy.

W obecnej sytuacji wyzwaniem było przygotowanie wystawy wynalazków, której formuła ma być tegoroczną niespodzianką. Podczas Festiwalu odbędzie się także szereg różnorodnych wydarzeń organizowanych przez Partnerów. Choć w większości znajdą się w przestrzeni wirtualnej, niektóre pozostaną w wydaniu stacjonarnym, choć ich formuła będzie zależeć od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Zobacz Też
Konkurs Marka Tatrzańska

Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny, na część niektóre obowiązywać będzie rezerwacja miejsc. Szczegóły warto sprawdzić na stronie innowacyjna.malopolska.pl.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry