Marzec w NABE SPA

Marka NABE powstała z inspiracji tatrzańską przyrodą. To miejsce, gdzie autorskie rytuały i holistyczne podejście do pielęgnacji i relaksu działają wspólnie w trosce o Twój dobrostan. W marcowej ofercie NABE SPA znajdziecie specjalne zaproszenia na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne z profesjonalną poradą dotyczącą pielęgnacji domowej, zaproszenie na sesję relaksacji na łóżku wodnym Soft Pack (w Nosalowy Park Hotel & Spa), Dzień Otwarty (8 marca) i pełen atrakcji pierwszy weekend wiosny.

Misją marki NABE SPA jest otwarcie na nowo drogi do natury poprzez zaoferowanie wyjątkowego doświadczenia i najlepszych zabiegów SPA opartych o naturalne, autorskie rytuały i bogactwo gór. NABE SPA, dostępne nie tylko dla hotelowych Gości, ma w Zakopanem aż dwie lokalizacje – w Nosalowy Dwór Resort & Spa i Nosalowy Park Hotel & Spa. Marzec NABE SPA dedykuje kobietom. Ma by to czas celebrowania kobiecości, czas, by zatrzymać się na chwile, pobyć ze sobą, znaleźć chwilę na relaks, pielęgnację i regenerację. Wiosna to czas przebudzenia, nowej energii. Warto zadbać o siebie, zaczerpnąć sił z budzącej się do życia przyrody. Marzec w NABE SPA dedykowany jest odnowie, wzmocnieniu sił witalnych i przywróceniu harmonii i kobiecej siły.

Codziennie czekają na Gości specjalne oferty z zabiegami dnia i rabatami na wybrane usługi. Już 8 marca, podczas Dni Otwartych NABE SPA w Nosalowy Park Hotel & Spa wraz z partnerem, marką Sothys NABE SPA przygotowało bezpłatne zabiegi na twarz, profesjonalne makijaże i błogi wypoczynek w strefie Wellness.

Program wydarzenia:

  • 10.00 – 16:00 Bądź Well: strefa Wellness z basenem, zewnętrznym jacuzzi, tężnią solankową i saunarium
  • 10:00 – 18.00 indywidualne zabiegi na twarz z profesjonalną konsultacją kosmetologiczną – wizyta wymaga wcześniejszej rezerwacji w Recepcji SPA Nosalowy Park
  • 10:00 – 18.00 indywidualne warsztaty makijażu, porady profesjonalnej wizażystki – wizyta wymaga wcześniejszej rezerwacji w Recepcji SPA Nosalowy Park

Atrakcje są bezpłatne, wymagają rezerwacji godzinowej. Wszystkie szczegóły dostępne w Recepcji NABE SPA pod numerem:+48 18 20 00 690.

Oferta Nabe SPA dostępna jest nie tylko dla Gości hotelowych. Do świata NABE zaproszeni są wszyscy, którzy poszukują relaksacji i pielęgnacji inspirowanej tatrzańską przyrodą. Więcej informacji tutaj.

NABE SPA Nosalowy Park Hotel & Spa

  • ul. Kościuszki 18, Zakopane
  • tel.: +48 18 20 00 690
  • nosalowypark@nabespa.pl

NABE SPA w Nosalowy Dwór Resort & Spa

  • ul. Balzera 21 d, Zakopane
  • tel.: +48 18 20 22 330
  • nosalowydwor@nabespa.pl

[tekst w tamach współpracy reklamowej]

Autor(ka):