Mikołajki na Gubałówce

Polskie Koleje Linowe w sobotę 10 grudnia w swoich ośrodkach turystycznych przygotowały sporo niespodzianek, które pozwolą spędzić magicznie czas w klimacie świątecznym i skorzystać z wielu atrakcji. Co powiecie na Niezapomniane Mikołajki w Krainie Światła na Gubałówce?

Atrakcje na Gubałówce rozpoczną się od wizyty Mikołaja, który już o godz. 11:00 zaparkuje sanie na wzniesieniu i słodyczami obdaruje najmłodszych. To będzie niezapomniane spotkanie, dlatego warto uwiecznić je na pamiątkowej fotografii!

Każdy, kto 10 grudnia odwiedzi Gubałówkę, będzie miał niepowtarzalną możliwość, by zaprojektować własną i wymarzoną kompozycję świątecznej bombki, która będzie świetnym prezentem dla bliskich na zbliżające się święta lub ozdobą na Waszej choince.

Ale to nie koniec niespodzianek, bo od tego dnia Gubałówka na cały nadchodzący sezon zimowy zamieni się w niezwykłą Krainę Światła i najwyżej położony świetlny park w Polsce. Od godziny 16:00 na wzniesieniu rozbłyśnie tysiące kolorowych światełek – ekologicznych oraz energooszczędnych  ledowych lampek. W Krainie Światła nie zabraknie świetlnych iluminacji w postaci bajkowych rzeźb, które nie tylko zachwycą kolorami, ale będą nawiązywały do tradycji Podhala i tatrzańskiej przyrody. Będziemy mogli zobaczyć między innymi świetlne postacie gazdy, gaździny, kozicę górską oraz błyszczące płatki śniegu, a także wiele innych folklorystycznych dekoracji

Fot. Materiały PKL