Muzyczny lipiec w kawiarni Kmicic

Kmicic nie zawodzi. W tym miesiącu będzie kilka dodatkowych, muzycznych powodów, aby wybrać do kawiarni z jednym z najpiękniejszych ogrodów w Zakopanem. Ciepłe, letnie wieczory możecie spędzić w tym kameralnym, klimatycznym miejscu, słuchając świetnej muzyki oraz pijąc jedną z przepysznych herbat tam serwowanych (i nie tylko!)

3. lipca, 18:00

Koncert Lex-Family-Ensemble – koncert odwołany z przyczyn technicznych

7. lipca, 18:30

Spotkanie przy akordeonie z Jakubem Hubickim, podczas którego wyruszycie w świat w muzyczną podróż – usłyszycie tanga, muzykę francuską oraz muzykę bałkańską (wstęp wolny)

11. lipca, 19:00

Koncert Mili Morena & Kuba Bobas – to będzie gorący wieczór z muzyką latino, standard jazz oraz bossanova!

17. lipca, 18:00

Wieczorne spotkania przy pianinie z Pawłem Pierzchałą – związanym od wielu lat z kabaretem Piwnica pod Baranami (wstęp wolny)

18. lipca, 18:00

Koncert Agata Kuliś & Konrad Ligas – „7/11” Soul&Jazz – tego wieczoru usłyszymy utwory autorskie duetu, standardy jazzowe oraz soulowe w nietypowej aranżacji – na głosy i akordeon, a także utwory z repertuaru m.in. Elli Fitzgerald, Johna Coltrane’a i Steviego Wondera.

24. lipca, 18:00

Wieczorne spotkania przy pianinie z Pawłem Pierzchałą – związanym od wielu lat z kabaretem Piwnica pod Baranami (wstęp wolny)

Autor(ka):