Teraz Czytasz
Najlepsze koncerty w sierpniu, czyli Kultura na Bani
05 - 27 sierpnia 2022

Najlepsze koncerty w sierpniu, czyli Kultura na Bani

Iga Kaczmarczyk
Koncerty Kultura na Bani

Te wakacje po raz kolejny upłyną pod znakiem najlepszych imprez w Białce Tatrzańskiej spod szyldu Kultury na Bani. Koncert Afromental, 10. urodziny Future Folk, włoski tribute MUSE, a dla dzieciaków koncert piosenek z animacji Disney – to tylko kilka z pięćdziesięciu wydarzeń które przygotowali w tym roku organizatorzy Kultury na Bani.

W tym roku już po raz dwunasty teren przy Hotelu i Termie Bania zamieni się w scenę goszczącą najlepsze zespoły polskiej sceny muzycznej, grupy folkowe i coverowe, a także zespoły dziecięce. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Kultury na Bani jest bezpłatny.

We wtorki na stoku Bania będziemy czekać na miłośników dobrego filmu w ramach cyklu Kino Letnie na Stoku. Seanse w każdy wtorek wakacji, 21:00. W repertuarze m.in.:  “Parasite”, “Na noże”, “Bohemian Rhapsody”, “Gucci” i inne.

Środy to dzień z Kapelą Góralską w Restauracji Góralskiej. Kapela będzie Wam przygrywać od 19:00 do 22:00.

W czwartki o 17:00 koncerty familijne zagrają Violka & Bobass. Dodatkowo na specjalnym koncercie w niedzielę 21 sierpnia usłyszymy największe hity z animacji Disney & Pixar w wykonaniu warszawskiej akademii muzycznej Live Art.

W piątki Kultura na Bani już po raz kolejny przeniesie nas w czasie za sprawą koncertów zespołów coverowych. W trakcie tegorocznych wakacji usłyszycie przeboje klasyków – Elvis Presley, The Beatles, Queen, AC/DC, Deep Purple, Bon Jovi, Nirvana, Roxette, oraz współczesnych gwiazd rocka – MUSE i Foo Fighters!

W soboty Scena Kultury na Bani będzie rozbrzmiewać dźwiękami najlepszej muzyki już od godziny 18:30, dzięki koncertom zespołów z Podhala, a o 20:00 czeka Was muzyczne wydarzenie tygodnia, czyli koncerty takich wykonawców jak Afromental, Future Folk, Clodie, Beltaine, Redlin, Sun Followers, Samokhin Band, Magda MAGIC Piskorczyk, Bum Bum Orkestar i Oreada.

Nie można zapominać także o innych imprezach odbywających się w Białce Tatrzańskiej:

Zobacz Też

 • Festyn Białczański (6-7 sierpnia, wystąpią Łydka Grubasa i Varius Manx),
 • Arbuzobranie (13 sierpnia, poprowadzą Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru oraz Krzysztof Ferdyn z Radia FEST)
 • Sport & Fun Festival (14 sierpnia, zagrają Clodie i Roksana Węgiel)

Harmonogram koncertów na lipiec wygląda świetnie:

 • 5.08 Elvis Presley – The King’s Friends
 • 6.08 Samokhin Band
 • 12.08 Bon Jovi – Runaway Bon Jovi
 • 13.08 Magda Magic Piskorczyk
 • 19.08 AC/DC – 4 Szmery
 • 20.08 Bum Bum Orkestar
 • 26.08 Deep Purple – Made in Warsaw
 • 27.08 Oreada

Koncertowy rozkład jazdy na całe lato znajdziesz na www.kulturanabani.pl

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry