Night Run Zakopane 2024

Przygotuj się na dreszczyk emocji podczas Night Run Zakopane, fantastycznej imprezy biegowej rozgrywanej 22 czerwca w przepięknej scenerii Tatr Wysokich. Dołącz do tysięcy innych biegaczy na starcie i pokonaj 5-kilometrową trasę urokliwymi uliczkami Zakopanego. Po drodze podziwiaj niesamowite widoki na Tatry Wysokie, dzięki którym ta noc będzie niezapomnianym przeżyciem. Nie przegap wrażeń w Zakopanem!

Bądź częścią historii podczas pierwszej edycji Nocnego Biegu Zakopane. Masz niepowtarzalną okazję zapoczątkować tradycję Nocnego Biegu Zakopiańskiego i być częścią jego dziedzictwa. Nie przegap tej szansy, aby stworzyć historię w Zakopanem!

Nie przegap tej okazji i ciesz się nocnym biegiem ulicami Zakopanego, tworząc wspomnienia, które zostaną na całe życie. Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane przeżycie, które łączy w sobie dreszczyk emocji związany z bieganiem z czarem nocy.

Rejestracja:

– osobiście w piątek 21.06.2024 i sobotę 22.06.2024 od 12:00 do 18:00 w Zakopanem (jeśli limit uczestników nie zostanie wypełniony).

Więcej informacji

Autor(ka):