Teraz Czytasz
Nosalowy Muzycznie – letnie granie
14 - 28 lipca 2022

Nosalowy Muzycznie – letnie granie

Zakoplan - Twój przewodnik po Zakopanem
Nosalowy Muzycznie

Już po raz czwarty, na muzycznej scenie w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Nosalowy Dwór Resort & Spa wystąpią topowe gwiazdy polskiej muzyki. W tym roku gwiazdami festiwalu są Ralph Kaminski i Mrozu!

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport „Polityki”, będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty. Ralph wydał trzy albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019) oraz “KORA” (2021), które zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy, krytyków, a także przez branżę muzyczną – „Młodość” była nominowana do nagrody Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa, a Ralpha nominowano jako producenta muzycznego. Album „KORA” został nagrodzony Fryderykiem 2022 w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, zaś Ralph otrzymał statuetkę w kategorii Artysta Roku.

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, zna cała Polska. Mrozu w swojej dyskografii udowadnia, że wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy. W jego utworach dostajemy dawkę energii, która nie pozwala usiedzieć w miejscu. Artystę wyróżniają jakościowe bity i melodie, które bardzo łatwo wpadają w ucho i zostają ze słuchaczami na długie miesiące. Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

Plan koncertów:

  • 14 lipca – Ralph Kaminski
  • 28 lipca – Mrozu

Koncerty rozpoczynają się o 20:00 (wejście na salę od 19:30) w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Nosalowy Dwór Resort & Spa Zakopane. Bilety można kupić w recepcji Nosalowy Dwór Resort & Spa i na platformach biletowych KupBilecik.pl i eBilet.pl. Szczegółowe informacje o koncertach i sprzedaży biletów pod adresem: bilety@nosalowy.pl.

Zobacz Też

Ceny biletów :

  • Strefa VIP: 129 zł (osoby dorosłe i dzieci powyżej 6 lat)
  • Strefa Standard: 109 zł (osoby dorosłe i dzieci powyżej 6 lat)

Pamiętajcie, parking na terenie Resortu jest wyłącznie dla gości hotelowych. Na koncerty możecie udać się taksówką, bądź na piechotę.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry