Teraz Czytasz
Nowe wydanie: to się nazywają wakacje!

Nowe wydanie: to się nazywają wakacje!

Nowe wydanie Zakoplanu: to się nazywają wakacje w Zakopanem

Spacerując po Zakopanem nie da się nie zauważyć, że wakacje w pełni. Pełne restauracje, deptaki i szlaki turystyczne są potwierdzeniem dużego zainteresowania przyjezdnych. Chyba nikogo to nie dziwi, biorąc pod uwagę, że podróże zagraniczne są utrudnione, a nad nami niezmiennie wisi widmo pandemii.

Na szczęście nasz piękny region daje mnóstwo możliwości wypoczynku i naładowania baterii. Oprócz walorów przyrodniczych na chętnych czeka też mnóstwo wydarzeń i atrakcji: Festiwal Folkloru Ziem Górskich, Targi Produktów Regionalnych, plenerowe Kino Letnie… W tym wydaniu przybliżamy Wam trochę propozycji oraz pomysłów na spędzenie czasu pod Tatrami. Mamy nadzieję, że pobyt Wam się uda i pozostanie w pamięci miłym wspomnieniem!

Zapraszamy do lektury! Znajdziecie nas w wersji drukowanej w punktach na Podhalu, aplikacji mobilnej oraz online, klikając w poniższy obrazek.

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry