Teraz Czytasz
NutkoSfera – CeZik dzieciom
30 stycznia 2023

NutkoSfera – CeZik dzieciom

Iga Kaczmarczyk

NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Wyjątkowy koncert dla najmłodszych odbędzie się 30 stycznia w Bachleda Hotel Kasprowy.

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (www.youtube.pl/ascezik & www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

Pieć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń… i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 250 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

NutkoSfera – CeZik dzieciom odbędzie się w Zakopanem, w Bachleda Hotel Kasprowy (ul. Szymaszkowa 1) w poniedziałek, 30 stycznia o godzinie 18:00.

Zobacz Też

Ceny biletów: 40 zł – dzieci (od 0 do 16 lat), 60 zł – dorośli. Można je kupić wyłącznie tutaj.

Fot. Facebook/Bachleda Hotel Kasprowy
Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry