Teraz Czytasz
Ocho!Festiwal

9 lipca w Ochotnicy Dolnej odbędzie się prawdziwa muzyczna uczta! Gwiazdami Ocho!Festiwalu będą Fisz Emade Tworzywo oraz zespół Sorry Boys!

Na drugą edycję festiwalu musieliśmy czekać dwa pandemiczne lata. W tym roku jednak, w tym pięknych zakątku Gorców,odbędzie się świetny koncert. O Sorry Boys tak rozpisywali się dziennikarze: „To jeden z tych zespołów, który tchnął nowe życie w polski pop, który szturmem wziął sceny klubowe i festiwalowe. Ich ostatni album „Roma” to majstersztyk.” Ten krążek przyniósł zespołowi nominację do Fryderyka 2017 w kategorii „Album Roku – Muzyka Alternatywna” i przysporzył wielu nowych fanów.

Gwiazdą Festiwalu będzie zdobywca tegorocznych Fryderyków – najważniejszej nagrody polskiej sceny muzycznej! Nie jednej, nie dwóch, ale aż trzech statuetek w kategoriach: Album Roku, Alternatywa Zespół / Projekt Artystyczny Roku oraz Autor Roku – niesamowici Fisz Emade Tworzywo!

Plan wieczoru:

18:00 start

19:00 Sorry Boys

Zobacz Też
Akcja sprzątania Podhala - dołącz do śmieciobrania

20:30 Fisz Emade Tworzywo

Scena obok Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej (osiedle Dłubacze 173B). Wstęp wolny!

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry