Teraz Czytasz
Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane
Orange-Kino-Letnie-Sopot-Zakopane

W ciągu roku wielu z nas nie ma czasu na wizyty w kinie – pochłonięci codziennymi obowiązkami przegapiamy kolejne premiery. Wakacje to idealny czas, by nadrobić zaległości! W ramach Festiwalu Orange Kino Letnie na Górnej Równi Krupowej powstanie miasteczko filmowe, w którym codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia będzie można zobaczyć najlepsze filmy z całego świata: oscarowe hity, polskie produkcje oraz filmy nagradzane na prestiżowych festiwalach.

Repertuar podzielony jest na bloki tematyczne. Filmowy tydzień zacznie się od „Muzycznych poniedziałków”. Wtorki to kino artystyczne pod hasłem „Festiwale, festiwale”. W środy czekają nas emocje „Z Orange i mega hitem” a w czwartki zobaczymy najlepsze produkcje „Made in Poland”. Weekend zaczniemy w dobrym nastroju – od „Komediowych piątków”. W soboty przypomnimy sobie kto zdobył najważniejsze „Oscary!”. Festiwalowy tydzień zamkną „Kobiece niedziele” – uwaga, nie tylko dla Pań!

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry