Teraz Czytasz
Otwarte zgłoszenia na XV Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Otwarte zgłoszenia na XV Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Iga Kaczmarczyk
Europejskie Targi Produktów Regionalnych 2022

Europejskie Targi Produktów Regionalnych organizowane co roku w połowie sierpnia w Zakopanem to wyjątkowe wydarzenie, które oferuje trzy strefy tematyczne, pełne różnorodności i tradycji. Ruszyły już zapisy dla wystawców zainteresowanych udziałem w tegorocznej edycji!

Zapisy na targi produktów regionalnych w Zakopanem, sierpień 2024

Strefy tematyczne funkcjonujące na Targach:
• spożywczo – gastronomiczna, w której wystawcy, producenci mają szansę nawiązać kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz zaprezentować swoje wyjątkowe produkty wytwarzane według tradycyjnych receptur.
• kosmetyczna, która pozwala uczestnikom na zapoznanie się z oferowanymi przez wystawców kosmetykami o najlepszym składzie. Z roku na rok te ekologiczne i naturalne produkty stają się coraz bardziej popularne podczas Targów.
• rękodzieła, pełna autentyczności i oryginalności, która jest okazją dla wystawców, by zaprezentować swoje wyjątkowe prace o walorach artystycznych z motywami charakterystycznymi dla danego regionu. Unikalność rękodzieła przyciąga szczególną uwagę wśród oferty programowej.

Karty zgłoszeniowe oraz regulamin są dostępne na stronach: www.tatry.pl oraz www.produkty-regionalne.eu. Organizatorem wydarzenia jest Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry