Otwarte zgłoszenia na XV Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Europejskie Targi Produktów Regionalnych organizowane co roku w połowie sierpnia w Zakopanem to wyjątkowe wydarzenie, które oferuje trzy strefy tematyczne, pełne różnorodności i tradycji. Ruszyły już zapisy dla wystawców zainteresowanych udziałem w tegorocznej edycji!

Zapisy na targi produktów regionalnych w Zakopanem, sierpień 2024

Strefy tematyczne funkcjonujące na Targach:
• spożywczo – gastronomiczna, w której wystawcy, producenci mają szansę nawiązać kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz zaprezentować swoje wyjątkowe produkty wytwarzane według tradycyjnych receptur.
• kosmetyczna, która pozwala uczestnikom na zapoznanie się z oferowanymi przez wystawców kosmetykami o najlepszym składzie. Z roku na rok te ekologiczne i naturalne produkty stają się coraz bardziej popularne podczas Targów.
• rękodzieła, pełna autentyczności i oryginalności, która jest okazją dla wystawców, by zaprezentować swoje wyjątkowe prace o walorach artystycznych z motywami charakterystycznymi dla danego regionu. Unikalność rękodzieła przyciąga szczególną uwagę wśród oferty programowej.

Karty zgłoszeniowe oraz regulamin są dostępne na stronach: www.tatry.pl oraz www.produkty-regionalne.eu. Organizatorem wydarzenia jest Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury.

Autor(ka):