Teraz Czytasz
Pasja, design i… kapcie!

Pasja, design i… kapcie!

Zakoplan - Twój przewodnik po Zakopanem
Pasja,-design-i…-kapcie!

Gdy nadchodzą jesienne słoty więcej czasu spędzamy w domu, gdzie drobne akcesoria umilają melancholijne dni i wieczory. Taką funkcje spełniają też kapcie. Ten domowy przedmiot użytku jakże osobistego został przez młodą polską markę rodem z Podhala odkryty na nowo.

Firma VANUBA, bo o niej mowa, tworzy najwyższej jakości kapcie z naturalnej owczej skóry. Została powołana do życia w 2018 w Nowym Targu na bazie doświadczeń rodzinnego przedsiębiorstwa „Rusnak”, w którym unikalna wiedza jest przekazywana z pokolenia na pokolenie od 50 lat. Dzięki własnej szwalni właściciele kontrolują każdy etap procesu produkcji, pozostając w zgodzie z ideałami handmade. Dbałość o zdrowie i dopracowanie szczegółów dyktuje wykorzystanie wyłącznie naturalnych materiałów – począwszy od ręcznej selekcji najwyższej jakości skór, poprzez staranny proces wytwórstwa, aż po doskonały, designerski produkt finalny. Kapcie VANUBA dają ciepło i wygodę, ale także satysfakcję z nowoczesnego, estetycznego wzornictwa.

Marka tworzy produkty dla całej rodziny, na małe i duże stopy. W ofercie dostępne są modele dla wielbicieli klasyki i tradycjonalizmu, dla miłośników ekstrawagancji oraz poszukiwaczy ekskluzywnego szlifu. Mnogość wzorów zadowoli każdego. VANUBA to więcej, niż kapcie – to produkt, który stanie się Twoim codziennym towarzyszem pokochanym od pierwszego kroku. Jeśli chcesz spróbować tych doświadczeń na własnych stopach, odwiedź stronę www.vanuba.com i wybierz coś dla siebie.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry