Teraz Czytasz
PoSzlaki – letnie spotkania z edukatorami TPN

PoSzlaki – letnie spotkania z edukatorami TPN

Zakoplan - Twój przewodnik po Zakopanem

Powróciły letnie PoSzlaki, czyli prelekcje i wycieczki w towarzystwie edukatorów Tatrzańskiego Parku Narodowego! W lipcu i sierpniu akcja będzie prowadzona codziennie, jest dedykowana zarówno dla najmłodszych turystów, jak i tych, którzy wędrują już samodzielnie po Tatrach i możecie dołączyć do niej bezpłatnie.

Codziennie, o każdej pełnej godzinie, od 10:00 do 14:00 będą odbywały się prelekcje w 6 popularnych miejscach na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego  W punktach oznaczonych flagami ze znakiem akcji edukatorzy TPN będą prowadzić prelekcje o tatrzańskiej przyrodzie, zasadach panujących w Parku i bezpieczeństwie. Gdzie ich spotkacie?

  • na Wielkiej Polanie Małołąckiej,
  • na Rusinowej Polanie,
  • przy Czarnym Stawie Gąsienicowym,
  • na Hali Kondratowej przy schronisku,
  • na Czerwonej Przełęczy pod Sarnią Skałą
  • nad Smreczyńskim Stawem.

Ale nie musicie wyruszać w góry by dołączyć do Poszlak! Co się będzie działo w Zakopanem? W każdy wtorek i sobotę o godzinie 18:00 będą odbywały się wieczorne prelekcje w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN przy ulicy Chałubińskiego 42a. W każdy czwartek o 18:00 – wycieczki z przewodnikiem po Kuźnicach, a każdy poniedziałek o 18:00 – zwiedzanie Tatrzańskiego Lapidarium przy ulicy Karłowicza 21.

Zobacz Też
Spotkanie autorskie z Maciejem Pinkwartem

Więcej informacji na tpn.pl/zwiedzaj/poszlaki. Program lipcowych prelekcji poniżej:

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry