Red Bull Jump & Freeze

26 lutego w Białce Tatrzańskiej odbędą się szalone zawody Red Bull Jump & Freeze. To  jedyne w swoim rodzaju zawody, które na całym świecie przyciągają śmiałków poszukujących niecodziennych wyzwań. 30 drużyn wykona spektakularny zjazd zaprojektowanymi przez siebie pojazdami, zakończony skokiem do basenu z zimną wodą.  

Fot. Nuri Yilmazer

Fani mrozu i dobrej zabawy, którzy wykażą się kreatywnością budując niecodzienne maszyny, będą mieli okazję przeżyć niesamowitą przygodę – skoczyć, skąpać się w lodowatej wodzie i zgarnąć cenne nagrody. Jury, w którego skład wejdą m.in. skialpinista Andrzej Bargiel i pilot akrobatyczny Łukasz Czepiela, wyłoni zwycięzców oceniając walory artystyczne i sportowe każdego z przejazdów. 

Fot. Vytautas Dranginis

Czy masz wystarczająco dużo odwagi i przebojowości by wystartować? Świetna zabawa dla wszystkich uczestników i publiczności – gwarantowana! Co musisz zrobić: 

  1. Zbierz drużynę (1 do 3 osób) 
  1. Zaprojektuj pojazd i wystrzałowe przebranie 
  1. Zapisz się na redbull.pl/jumpandfreeze – wyślij opis i rysunki. Wybranych zostanie 30 konstrukcji. 
  1. Zjedź i wskocz do lodowatego basenu 
Fot. Vytautas Dranginis

Do dzieła! Zwycięska drużyna może liczyć na przygodę życia z zawodnikiem Red Bulla: do wyboru przelot samolotem akrobacyjnym z Łukaszem Czepielą, przejazd driftowy z Kubą Przygońskim lub wyprawa skiturowa w Tatry z Andrzejem Bargielem! 

Fot. Miles Holden