Teraz Czytasz
Sierpniowe wydanie Infogramu
Sierpniowe-wydanie-Infogramu

W ponad 350 punktach na terenie Zakopanego możecie znaleźć najnowszy numer drukowanego Infogramu. Dowiecie się z niego o imprezach, wystawach i wydarzeniach, na których nie może Was zabraknąć. Tatrzańskie Wici, Jubileuszowe Sabałowe Bajania, 48. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich czy Tatrzańskie Targi Produktów Regionalnych – podczas tych wszystkich imprez będzie można przekonać się na własne oczy i uszy, czym jest prawdziwa góralszczyzna.

Zadowoleni będą także zwolennicy atrakcji na wskroś współczesnych – weekendowe koncerty takich gwiazd jak Dawid Podsiadło, czy Monika Brodka, pierwszy Zakopiański Festiwal Literacki i codzienne projekcje w Orange Kinie Letnim pozwolą się zrelaksować po dniu spędzonym w górach albo na jednym z podhalańskich basenów geotermalnych. O tych i innych najważniejszych wydarzeniach na Podtatrzu przeczytają Państwo w 107. numerze Infogramu.

Życzymy miłej i pożytecznej lektury.

Zobacz online sierpniowy Infogram
WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry