Teraz Czytasz
Spotkanie autorskie w księgarni Poraj
18 sierpnia 2023

Spotkanie autorskie w księgarni Poraj

Iga Kaczmarczyk

W piątek 18 sierpnia o godzinie 18:00 w Księgarni Poraj Zakopane odbędzie się spotkanie autorskie z Piotrem Kiewrą, autorem książki „Księga górskich sekretów”, w trakcie którego będzie można bezpośrednio porozmawiać z Autorem i zdobyć bezcenny autograf.

Piotr Kiewra jest emerytowanym nauczycielem, kiedyś również dyrektorem szkoły. Mieszka w sercu Puszczy Rzepińskiej, po której samotnie włóczy się i biega. Wędruje też po górach, szczególnie po ulubionych Tatrach i podróżuje po świecie. Pisze i wykłada o harmonii ciała, umysłu i ducha. Publikuje filmy o górskich wędrówkach, pogadanki o duchowości i zdrowiu na YouTube.

Autor o swojej książce:

Tatry to nie tylko góry i doliny, to również wędrowiec, czasem samotny. Ten, o którym jest ta opowieść to kobieta. Spotkałem ją tylko raz. Przegadaliśmy o górach, o cudach i tajemnicach życia wiele godzin. Trudno to wyrazić, to się czuło, tę magię, moc przyciągania drugiej istoty, łatwość z jaką przy niej człowiek się otwierał… Kilkanaście lat później otrzymałem pocztą dwie grube księgi, a w nich fakty z jej życia. Miałem zrobić z tego opowieści. Pisałem te opowieści dla siebie, a kilka z ponad trzystu zawartych w obu tomach księgi opublikowałem w górskich grupach oraz na moim blogu. W setkach komentarzy otrzymałem tyle zachęt… więc oto jest.

Mimo, że przez ponad sześćdziesiąt lat wędrowała samotnie, to nie sama… Spotykała wielu ciekawych ludzi, razem poznawali piękno gór, sekrety ludzkiej duszy…

Zobacz Też

Jest to książka na te trudne czasy. Wiem, że mogę nie mieć pieniędzy, energii, by walczyć, by pokonywać trudności, by się przyzwyczajać do nowej rzeczywistości, lecz… inspiruje mnie opowieść samotnego wędrowca, jego przykład. Pomaga tę energię zdobyć, oszczędzić i przemienić. Pomaga się nie bać. Pomaga odkryć cel wędrówki – nie tylko górskiej…

(materiały organizatora – Facebook/Wydawnictwo Stapis)

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry