Strażak Sam Na Żywo: Przygoda na Biwaku!

Już 4 czerwca w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Targu zobaczycie nowe muzyczne widowisko – Przygoda na Biwaku – będzie to jedyny występ na Podhalu. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 70 tys. widzów!

Kiedy? niedziela 04.06.2023, godz. 10:00 i 12:30

Gdzie? Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu, al. Tysiąclecia 37

To wyjątkowa okazja dla dzieci do spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu rzadkiego zwierzęcia… Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołączą niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się w teatrze. Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków, którym głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama! Będzie 8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody!

Spektakle Strażak Sam na Żywo w Europie zobaczyło już ponad 350 tys. widzów. W Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem i gościły już w ponad 50 miastach. Zapraszamy na nowe przygody. Po każdym spektaklu, jeden z bohaterów, pozuje do grupowych zdjęć z uczestnikami na ściance pamiątkowej. Nie przegapcie Strażaka Sama w Nowym Targu!

Bilety dostępne na Eventim Polska, Ticketmaster i Kupbilecik.pl.

Jest to kontynuacja znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo – Cyrkowa Przygoda, który w Polsce zobaczyło ponad 70 tys. widzów! Nie zwlekajcie z zakupem biletów! To będzie jedyny występ na Podhalu!

Więcej informacji o Strażaku Samie znajdziecie:

Więcej informacji na temat udziału w spektaklu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania przez widzów, znajdziecie TUTAJ.

Autor(ka):