Styczeń w Teatrze Witkacego

Teatr imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem powstał 24 lutego 1985 roku, dokładnie w setną rocznicę jego urodzin. Już za miesiąc będzie obchodził 36. urodziny! Tymczasem możemy korzystać z licznych okazji by podziwiać zespół Teatru Witkacego w akcji.


Przypominamy o zmianach wprowadzonych do regulaminu uczestnictwa w spektaklach. Od 1 grudnia 2021 (do odwołania) w spektaklach Teatru im. St. I. Witkiewicza uczestniczyć mogą tylko osoby w pełni zaszczepione (certyfikat COVID-19), posiadające aktualny (48h) negatywny test na COVID-19 lub posiadające tzw. status ozdrowieńca. Poniżej pełny regulamin, który znajdziecie również na stronie Teatru:

 1. Na widownię Teatru zapraszamy WYŁĄCZNIE osoby zaszczepione, ozdrowieńców posiadających certyfikat Covid 19 lub ważny 48h test covidowy. Będziemy wdzięczni za dobrowolne okazywanie dokumentu, pragniemy bowiem, aby nasz Teatr stał się bezpiecznym schroniskiem dla widzów.
 2. Na terenie teatru obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa ( również podczas spektaklu).
 3. Teatr otwieramy dla widzów na godzinę przed planowanym wydarzeniem.
 4. Kasa w siedzibie Teatru jest czynna w godzinach porannych 11.00-13.00.
 5. Kasa będzie czynna na godzinę przed planowanym wydarzeniem w miejscu jego prezentacji, w Dworze Tetmajerów w Łopusznej – na pół godziny.
 6. Zalecamy płatności w formie bezgotówkowej.
 7. Zachęcamy do zakupu biletów on-line na www.witkacy.pl
 8. Bardzo prosimy o stosowanie się do wskazówek i poleceń obsługi Teatru.
 9. Prosimy o zachowanie na terenie Teatru dystansu społecznego min. 1,5 m.
 10. Nasza obsługa pracuje w rękawiczkach i maseczkach.
 11. Miejsca na widowni są nienumerowane – pracownicy Teatru wskażą możliwe do zajęcia miejsce.
 12. Przy wejściach umieszczone są pojemniki ze środkiem do obowiązkowej dezynfekcji dłoni.
 13. Obsługa ma prawo odmówić wejścia do teatru osobie niezaszczepionej lub nie posiadającej ważnego testu oraz wykazującej objawy choroby, stwarzającej możliwość zarażenia pozostałych uczestników wydarzenia. W przypadku braku świadomego zakupu biletu przez osobę niezaszczepioną Teatr nie zwraca pieniędzy za bilety.
 14. Wszystkie toalety są dostępne, znajdują się tam środki do dezynfekcji dłoni i papierowe ręczniki. Klamki i krany oraz sanitariaty są dezynfekowane przed, w trakcie i po wydarzeniu.
 15. Zakazany jest wstęp do Teatru osób przebywających na kwarantannie, pod nadzorem epidemiologicznym lub wykazujących cechy infekcji (gorączka, kaszel, duszności).
 16. Osoby, które nie zastosują się do obowiązujących zasad w Teatrze mogą zostać poproszone o opuszczenie Teatru bez możliwości zwrotu pieniędzy za zakupiony bilet.
 17. Uczestnik wydarzenia oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
Autor(ka):