TATRA FEST. Festiwal Sportów Tatrzańskich w Zakopanem

RUN. BIKE. HIKE. CLIMB. To cztery główne hasła tegorocznej edycji TATRA FEST – trzydniowego festiwalu sportów tatrzańskich pełnego ekscytujących wydarzeń sportowych, radosnego odkrywania natury oraz inspirujących wyzwań w sercu Tatr.  

Od ekstremalnego biegu na 65 kilometrów po szczytach Tatr przez długodystansowe biegi tatrzańskimi szlakami i dwudniową rowerową eskapadę dokoła Tatr po górskie wędrówki z przewodnikiem. Taki wachlarz tatrzańskich aktywności przygotowali dla Was organizatorzy TATRA FEST – festiwalu pełnego zarówno ekscytujących sportowych wyzwań, jaki i okazji do odkrywania tatrzańskiej przyrody, promowania edukacji sportowej i ekologicznej oraz budowania społeczności miłośników aktywnego stylu życia. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci! Na najmłodszych czeka konkurencja boulderingowa oraz pierwszy bieg górski dla dzieci, a także warsztaty, zabawy i wiele więcej!  

Przygotuj się na niezapomniane doświadczenia podczas TATRA FEST 2024!  

Szczegółowy program TATRA FEST, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2024 roku w Zakopanem znajdziecie na stronie: tatrafest.org 

Autor(ka):