Trwają zapisy na Bieg Po Oddech!

7. edycja biegu organizowanego przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą odbędzie się 4 września w Zakopanem! Dochód z zawodów, jak zawsze, zostanie w całości przeznaczony na pomoc dla chorych na mukowiscydozę.

Impreza gromadzi zarówno wyczynowych sportowców, jak i amatorów, a wśród nich osoby bezpośrednio dotknięte chorobą – chorych i ich rodziców, opiekunów, bliskich czy lekarzy i rehabilitantów. Tradycyjnie swoją obecność zapowiedzieli Justyna Kowalczyk- Tekieli i Kacper Tekieli. Pokonać trasę może każdy!Im więcej nas będzie, tym większą pomoc otrzymają podopieczni Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.

Na uczestników czekają piękne koszulki i wyjątkowe medale (gwarancja przy zgłoszeniu do 10 sierpnia), a po biegu poczęstunek. Pięciokilometrowa trasa biegu poprowadzi ulicami Zakopanego. Organizatorzy zapewniają elektroniczny pomiar czasu i profesjonalną obsługę zawodów, a po biegu zapraszają wszystkich na piknik rodzinny w Parku Miejskim, gdzie będzie czekało wiele atrakcji i konkursów z nagrodami.

Zapisy trwają na stronie www.bieg.oddychaj.pl, a dla tych, którzy nie będą mogli przybyć 4 września do Zakopanego, organizatorzy oferują również wersję wirtualną biegu.

Autor(ka):