Vertical Run Camp

Propozycja dla osób, których kondycja wykracza poza turystyczne tempo, choć nie czują się jeszcze ultrasami. Vertical Run Camp to 4 dni pełne inspiracji, ładowania baterii, biegania, wyciszenia i spotkań z gośćmi specjalnymi.

Fizjoterapeuta i trener Piotr Sadowski opowie o holistycznej koncepcji podejścia do ciała, mądrego trenowania w górach oraz zapobiegania kontuzjom. Fotograf Marcin Kin to profesjonalista w każdym calu. Ze swoim obiektywem towarzyszył wybitnym sportowcom, m.in. podczas Rajdów Paryż-Dakar czy Andrzejowi Bargielowi w ekstremalnych wyprawach w Himalaje. W wertykalny świat wprowadzi zaś wspinacz Kacper Tekieli. Bardzo niewielu ludzi potrafi robić w górach takie rzeczy jak on. Nie tylko wielokrotnie nie korzysta podczas wspinania z liny, ale także dokonuje swoich przejść w ekstremalnie wyśrubowanych czasach, jak choćby podczas wspinaczki solo czterema graniami Matterhornu w 17,5 godziny.

Obóz prowadzi Jakub Brzosko – przewodnik i ratownik tatrzański, finisher ultramaratonu Granią Tatr oraz najtrudniejszych zawodów skialpinistycznych na świecie, takich jak Pierra Menta czy Patrouilles des Glaciers. Na swoim koncie ma także Puchar Polski w Skialpinizmie.

Uczestnicy imprezy będą mogli przetestować buty marki HOKA ONE ONE dla biegaczy i ludzi gór.

Szczegółowe informacje: www.facebook.com/VerticalRunCamp/

Autor(ka):