Wawel Truck odwiedzi Białkę i Bukowinę

W piątek 9 lutego interaktywny pojazd Wawel zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje w Białce Tatrzańskiej, w ośrodku narciarskim Kotelnica Białczańska, natomiast w sobotę i niedzielę spotkacie go w Bukowinie Tatrzańskiej.

Wawel Truck to interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy. Podczas zimowej trasy w styczniu i lutym pojazd zatrzymuje się w kilkunastu miejscach.

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń. Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą.

W piątek 9 lutego interaktywny pojazd Wawel zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje w Białce Tatrzańskiej, w ośrodku narciarskim Kotelnica Białczańska przy ul. Środkowej 181B w godzinach 10:00-16:00. Przez weekend (10 i 11 lutego) spotkacie go w Bukowinie Tatrzańskiej przy ul. Wierch Rusiński 70, również w godzinach 10:00-16:00.

Autor(ka):