Wawel Truck w Zakopanem

Wraz z nadejściem nowego roku Wawel Truck – interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy ponownie ruszyła w trasę po Polsce. Podczas zimowej trasy w styczniu i lutym pojazd zatrzyma się w kilkunastu miejscach. W ten weekend (19-21 stycznia) stacjonuje w Zakopanem.

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń: każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający tę niezwykłą ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą.

Zima z Wawel Truck w Zakopanem

19 stycznia interaktywny pojazd Wawel stacjonuje w Zakopanem na parkingu przy ul. Tadeusza Kościuszki 3, w godzinach 10:00-16:00. Natomiast w weekend zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje podczas World Snow Day. W sobotę 20 stycznia w godzinach 14:00-18:00 Wawel Truck pojawi się przy wyciągu pod Nosalem (ul. Balzera 30). W niedzielę 21 stycznia w godzinach 11:00-15:00 stacjonować będzie na Górnej Równi Krupowej.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

(materiały prasowe)

Autor(ka):