Wyjątkowy wernisaż i koncerty październikowe w kawiarni Kmicic

Kawiarnia Kmicic jak zwykle nie zawodzi i w spokojnym, nieco ubogim w wydarzenia w Zakopanem październiku, zaprasza na wieczory z przepyszną kawą i piękną sztuką!

4. października o godzinie 17:00 odbędzie się wernisaż Prac Osób z Niepełnosprawnościami. Wszystkie dzieła są niezwykłe – tak jak ich Twórcy, a samą wystawę będzie można podziwiać do końca listopada. Prace tworzone są z pasją, wytrwałością, cierpliwością oraz z ogromnym zaangażowaniem. Do wykonania swoich prac podopieczni warsztatów artystycznych wykorzystują m.in. naturalne materiały oraz surowce wtórne – z pewnością będziecie pod wrażeniem efektu ich starań!

10. i 23. października kolejne z koncertów w Kmicicu. Spotkania przy pianinie z Jerzym Chruścińskim rozpoczną się o godzinie 18.00. Jerzy Chruściński to kompozytor i pianista na co dzień związany z Teatrem im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem. Od 35 lat komponuje wspaniałe, porywające, łapiące za serce utwory instrumentalne, piosenki i ilustracje muzyczne do wydarzeń teatralnych zakopiańskiej ( i nie tylko) sceny.

27. października o godzinie 18.30 na scenie w Kmicicu znajdzie się po raz kolejny Jakub Hubicki. Różne Zakątki Świata w jego wariacjach akordeonowych znalazły już stałe grono słuchaczy.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Autor(ka):