Teraz Czytasz
Wyjątkowy wernisaż i koncerty październikowe w kawiarni Kmicic
02 - 27 października 2021

Wyjątkowy wernisaż i koncerty październikowe w kawiarni Kmicic

Wieczorne koncerty w Kmicicu

Kawiarnia Kmicic jak zwykle nie zawodzi i w spokojnym, nieco ubogim w wydarzenia w Zakopanem październiku, zaprasza na wieczory z przepyszną kawą i piękną sztuką!

4. października o godzinie 17:00 odbędzie się wernisaż Prac Osób z Niepełnosprawnościami. Wszystkie dzieła są niezwykłe – tak jak ich Twórcy, a samą wystawę będzie można podziwiać do końca listopada. Prace tworzone są z pasją, wytrwałością, cierpliwością oraz z ogromnym zaangażowaniem. Do wykonania swoich prac podopieczni warsztatów artystycznych wykorzystują m.in. naturalne materiały oraz surowce wtórne – z pewnością będziecie pod wrażeniem efektu ich starań!

10. i 23. października kolejne z koncertów w Kmicicu. Spotkania przy pianinie z Jerzym Chruścińskim rozpoczną się o godzinie 18.00. Jerzy Chruściński to kompozytor i pianista na co dzień związany z Teatrem im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem. Od 35 lat komponuje wspaniałe, porywające, łapiące za serce utwory instrumentalne, piosenki i ilustracje muzyczne do wydarzeń teatralnych zakopiańskiej ( i nie tylko) sceny.

27. października o godzinie 18.30 na scenie w Kmicicu znajdzie się po raz kolejny Jakub Hubicki. Różne Zakątki Świata w jego wariacjach akordeonowych znalazły już stałe grono słuchaczy.

Zobacz Też
Sztuka Halo To Ja Teatr RZT Szymoszkowa Zakopane
17 lipca 2021
Halo to ja?

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry