Teraz Czytasz
Wypoczynek w trakcie pandemii
Infogram-Twoj-przewodnik-po-Zakopanem-jesien-2020

Listopad to melancholijny miesiąc zadumy. W tym roku spędzimy go nieco inaczej, przez trwającą pandemię, która od marca skutecznie zmienia nasze zwyczaje i styl życia. Nie będziemy spotykać się tłumnie na cmentarzach wspominając zmarłych, kluby nie urządzą imprez z okazji halloween, a 11 listopada nie będzie tłumnych pochodów świętujących odzyskanie Niepodległości przez Polskę ponad 100 lat temu.

Każdy kolejny dzień jest wielką niewiadomą. Wydając Infogram zawsze staramy się jednak wyszukiwać tematy najciekawsze, ale też pozytywnie myśleć. Dlatego w niniejszym wydaniu podpowiadamy jak spędzić listopadowy urlop w Zakopanem, licząc, że takowy będzie możliwy.

Między innymi przypominamy historię Rzeczpospolitej Zakopiańskiej, która jest najlepszym dowodem na to, jak wiele można osiągnąć i przetrwać wzajemnie się wspierając.

Bądźmy dobrej myśli, bo jak pisał Albert Camus „Dopiero w środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato”.

Zobacz Też
ferie zimowe 2023 z muzeum tatrzańskim

Nasze aktualne wydanie znajdziesz w punktach na terenie Podhale oraz online tutaj:

Miłej lektury!
Tymoteusz Mróz, wydawca Infogramu

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry