Wystawa Blue States w STRHu

W STRHu, kawiarni widokowej i galerii w Kamienicy Krupówki 4a już od 1 sierpnia zobaczymy wystawę „The Voice of My Soul” Blue States – magiczną podróż w głąb duszy artystki.

Abstrakcyjne obrazy, które wydobywają się na powierzchnię surowego płótna, emanują potężną energią. W każdym dziele, medytacyjne wzgórza i mistyczne szczyty łączą się z ekspresyjnymi formami, ożywiając widoczne i niewidoczne aspekty natury.

Wrażliwość artystki na magię górskiej struktury i faktury uwieczniona jest poprzez akryle i inne media, które pozwalają jej uchwycić dynamikę i złożoność krajobrazu. Kolory i abstrakcyjne formy przemykają przez płótno, odsłaniając emocje, które łączą się z widzem w mistycznym ruchu.

Poprzez nieoczywiste kompozycje, obrazy przenikają wzrok i docierają prosto do duszy. Artystka tworzy harmonię pomiędzy surowością płótna a miękkością światła.

„The Voice of My Soul” zachęca widza do odkrywania swoich własnych wewnętrznych głosów. To wspaniałe połączenie ducha górskiej przyrody z wewnętrznym doświadczeniem artystki, które wznosi abstrakcyjną sztukę na wyżyny transcendencji.

„The Voice of My Soul” Blue States w strhu
Autor(ka):