Teraz Czytasz
Zakopiańska Masa Krytyczna
08 października 2022

Zakopiańska Masa Krytyczna

Zakopiańska Masa Krytyczna przejazd rowerów

Czy uważasz że w Zakopanem ścieżek rowerowych jest jak na lekarstwo? Ciężko jeździć bezpiecznie nie lawirując między pieszymi lub samochodami? W sobotę, 8 października o godz. 13 wszyscy spotykamy się przed redakcją Tygodnika Podhalańskiego przy ul. Zwierzynieckiej 14! Dołącz do przejazdu Masy Krytycznej!

Masa krytyczna polega na przejeździe maksymalnie licznej grupy rowerzystów przez miasto pod hasłem „My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem”. Mile widziani są wszyscy – duzi i mali, wszyscy, którym zależy na ścieżkach rowerowych w Zakopanem i bezpieczeństwie rowerzystów.

Na miejscu czekać będzie namiot serwisowy Decathlonu, gdzie Wasze rowery dostaną niezbędne wsparcie i pomoc. każdy uczestnik dostanie koszulkę Zakopiańskiej Masy Krytycznej i ruszamy! Trasa nie będzie długa, aby wszyscy najmłodsi bez problemu ją pokonali – przejazd odbywał się będzie zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Zobacz Też
Velo Czorsztyn trasa rowerowa

W przypadku deszczu możliwa zmiana terminu. Dołączcie także do wydarzenia na facebooku.

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry